Vine a fer Festa Major

Vine a fer Festa Major

En poc més d’un mes, Ona de Sants-Montjuïc, tornarà a ser la ràdio de la Festa Major de Sants, això es així perquè portem més de 30 anys dedicant la darrera setmana del mes d’agost a realitzar en directe una programació especial de més de 12 hores.

Ja fa alguns anys, que convidem voluntàries i voluntaris a fer ràdio amb nosaltres aquella setmana ( del 19 al 26 d’agost) i en els darrers anys, alguns d’aquests s’han quedat a la nostra programació habitual. Enguany també obrim les portes de casa nostra per que tu i tu també participeu dùna manera més directa de les festes. La nostra entitat està unicament formada per voluntaris i ningú rep cap compensació econòmica o material per la seva feina. Tampoc tenim afany de lucre i som independents políticament.

radio_gear_03

Si ‘agrada la ràdio i tens més de 16 anys, apuntat a fer ràdio amb nosaltres a les festes.

Envia un correu a ona@onadesants.com , estarem encantats de rebre’t i compartir una setmana plena d’emocions.

 


Related Articles

Ateneu Popular de Sants 1933-2013

Aquest any 2013, celebrem els 80 anys de la nostra entitat, l’Ateneu Popular de Sants.   D’aquí pocs dies publicarem

Torna ‘Culturalia’ amb nova secció

Dimecres torna el magazín cultural de l’Ona de Sants-Montjuïc, ‘Culturalia’ (http://culturalia.wix.com/culturalia), després del parèntesi de les vacances de Nadal. I

En directe, a l’estand de Torre Jussana durant la Mercè

Per segon any seguit, l’entitat Torre Jussana va organitzar els Dies de Ràdio Associativa amb motiu de les festes de la Mercè

No comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*